HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja grumbullohet ne Pogradec
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 15 Nentor 2010 15:58   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Kombetarja Shqipetare eshte grumbulluar ne qytetin e Pogradecit per ndeshjen miqesore me kombetaren e Maqedonise e cila do te zhvillohet diten e Merkure ne qytetin e Korçes. Mungesave te Kapllanit, Likes dhe Bogdanit, i eshte bashkuar dhe ajo e Skeles. Ne pikpyetje per kete miqesore eshte dhe Lorik Cana. Megjithese vetem nje ndeshje miqesore trajneri Kuzhe ka therritur vetem nje lojtar te ri dhe ky eshte Ledian Memushaj qe aktivizohet me Kievon ne Seria A.

Klevis Bejkolli


busy
komente