HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Josip Kuzhe te merkuren ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Nentor 2010 23:32   pdfShtypEmail

josip_kuzhe1Trajneri i Kombetares Shqipetare Josip Kuzhe do te mberrije te merkuren paradite ne Tirane. Tekniku do te rikthehet per te pergatitur ndeshjen miqesore qe Shqiperia do te luaje ne 17 nentor kunder Maqedonise ne qyetetin e Korces. Per kete takim, Kuzhe pritet qe te enjten ose te premten te shpalle listen e lojtareve qe do te grumbullohen nga e djela ne qytetin e Pogradecit, aty ku kuqezinjte do te qendrojne per tre dite me rradhe. Ne listen qe kroati do te shpalle, mesohet se do te kete disa emra surprize, lojtare qe nuk jane grumbulluar me pare me kombetaren e madhe. Kuzhe ne fundjave do te ndjeke nje ose dy ndeshje nga kategoria Superiore per te pare disa lojtare te cilet ai i ka ne planet e tij per te ardhmen.

Enea Shtrepi


busy
komente