HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Shqiperi-Maqedoni do te luhet ne ora 18:00
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 04 Nentor 2010 13:43   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseNdeshja miqesore mes Shqiperise dhe Maqedonise do te zhvillohet ne daten 17 nentor ne oren 18:00. Kombetarja do te luaje per here te pare ne qytetin e Korces, ne stadiumin Skenderbeu i cili ate mbremje do te inagurohet pas rikonstruksionit te pergjithshem qe i eshte bere ne muajt e fundit.  Interesimi per kete ndeshje eshte i madh dhe pritet qe asnje vend ne shkallet e stadiumit te mos jete i boshatisur ne ate mbremje.

Enea Shtrepi


busy
komente