HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nje mbremje gala organizohet ne mbremje per 80-vjetorin e FSHF-se
nga AlbaniaSoccer   E martë, 19 Tetor 2010 22:38   pdfShtypEmail

mbremje_galaSot ne mbremje eshte zhvilluar nje mbremje gala ne ambientet e Pallatit te Brigadave. Pervec aktiviteteve gjate dites, ketu kane kulmuar festimet per 80-vjetorin e FSHF-se. Ne kete mbremje gala kane qene te ftuar nje numer i madh personalitetesh nga bota e futbollit dhe jashte saj. Ish trajner, futbolliste, qeveritare dhe figura te shquara ne vendin tone kane qene te pranishem.

Enea Shtrepi


busy
komente