HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe: Jam une trajneri kombetares kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 18 Tetor 2010 22:20   pdfShtypEmail

josip_kuzhePasi ka pare per 90-minuta derbin Tirana-Dinamo, Josip Kuzhe ka folur per mediat dhe eshte shprehur se ai vazhdon te jete trajneri i Shqiperise. “Jam ende trajneri i kombetares shqiptare. Do të jem ne krye te perfaqesueses ne miqesoren me Maqedonine ne Korçe”, u shpreh shkurtimisht kroati pas perfundimit te derbit mes Tiranes dhe Dinamos.

Enea Shtrepi


busy
komente