HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Dzemal Mustedanagic: Humbem si rezultat i mungesave ne kete ndeshje
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Tetor 2010 23:22   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperisePas humbjes ne Bjellrosi, zv/trajneri i kombetares shqipetare qe ka drejtuar ndeshjen e dyte i vetem ne mungese te Kuzhes, eshte shprehur se kjo humbje ka ardhur si pasoje e mungesave te lojtareve me te rendesishem per kombetaren. “Kete ndeshje e humbem pasi nuk kishim tre lojtaret kryesore ne skuader. Nuk kishim cfare te benim me teper. U ndje mungesa e Canes, Currit dhe Bogdanit. Ne pjesen e pare luajtem shume dobet dhe lejuam kundershtarin te organizohej e te futej thelle ne gjysemfushen tone. Ne pjesen e dyte me futjen e Muzakes gjerat ndryshuan dhe u beme me te rrezikshem. Nuk na mbetet gje tjeter tani vetem te mendojme per ndeshjet e ardhshme”, eshte shprehur Mustedanagic

Enea Shtrepi


busy
komente