HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Bjellorusi-Shqiperi do te gjykohet nga arbitri danez Peter Rasmussen
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Tetor 2010 09:57   pdfShtypEmail

peter_rasmussenNdeshja midis Bjellorusis dhe Shqiperis e vlefshme per grupin D qe do te luhet diten e sotme ne oren 19:30 ne stadiumin “Dinamo ” te Minskut do te gjykohet nga arbitri danez Peter Rasmussen. Ai ka lindur me 15-Tetor te 1975 ne Danimarke. Kjo do te jete hera pare qe ky arbiter do te gjykoje kombetaren tone.

Kel Naraçi


busy
komente