HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja udheton drejt Minskut pa Canen dhe Bogdanin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Tetor 2010 19:10   pdfShtypEmail

kombetarja_ne_malteKombetarja shqipetare ka udhetuar diten e sotme drejt Minskut pa Bogdanin dhe Canen. Sulmuesi shtatlarte do te mungoje per shkak te kartonave kurse Loriku nuk mundi te rikuperohej pas atij demtimi qe mori ne kavilje ne ndeshjen me Bosnie Hercegovinen. Trajneri Dzemal Mustedanagic duhet te gjej dy zevendesues per keto dy mungesa te rendesishme. Nese alternativa e sulmit eshte disi me e lehte ajo e zevendesimit te Canes eshte me e veshtire.

Kel Naraçi


busy
komente