HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe le spitalin vazhdon kuren ne shtepi
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 15:23   pdfShtypEmail

josip_kuzhe1Trajneri Josip Kuzhe eshte larguar paraditen e te shtunes nga spitali per te vijuar kurimin ne shtepi. Pasi ka kryer analizat e fundit, mjeket kane kostatuar se gjendja e tij eshte permiresuar dhe per kete arsye nuk ka patur me motiv pse te qendronte ne spital. Pergjate nje jave stafi mjeksor qe ka ndjekur kroatin per tete dite do ta beje kete edhe per shtate te tjera deri sa te perfundoje kurimi i plote per Kuzhen. Pas ketij afati FSHF, do te vendose per te ardhmen e tij, nese eshte e mundur qe ai te vazhdoje ne drejtim te kombetares apo jo.

Enea Shtrepi


busy
komente