HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Džemal Mustedanagić: Rezultati per trajnerin Kuzhe
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 05:24   pdfShtypEmail
albania_against_hungaryZv Trajneri i kombetares se Shqiperise qe drejtoi ekipin tone ne ndeshjen me Bosnien mbajti gjate gjithe ndesjes shallin e Kuzhes ne dore. "Per mua ishte ndesja e pare por koinçidoi me nje situate jo te kendshme per Kuzhen. Mund te them qe ishim te gjithe te angazhuar dhe te vendosur per rezultat qe tja dedikonim trajnerit. Ishte nje barazim i merituar dhe une jam i kenaqur. Kryesorja eshte qe trajneri te sherohet dhe lusim zotin qe ai te kthehet sa me shpejt mes nesh. Mbajta shallin ne dore sepse me dukej sikur Kuzhe ishte mes nesh aty ne stol ku eshte vendi i tij. Ndeshja ishte e bukur dhe e hapur.U luajt nje futboll i vertet ku ne kerkuam me ngulm fitoren. Rezultati ishte per trajnerin", u shpreh Mustedanagic i cili debutoi ndaj kombetares se vendlindjes se tij.

Kel Naraci

busy
komente