HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Erjon Bogdani: Barazimi rezultati me i drejte
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 05:22   pdfShtypEmail
bogdani_ndaj_danimarkesSulmuesi i kombetares se Shqiperise Erjon Bogdani i cili u zevendesua ne fillim te pjeses se dyte pas nje levizje taktike ne fushe te trajnerit Musedanagic, mendon se barazimi ishte rezultat realist. 'Ishte rezultati me i drejte per kete takim. ne luajtem nje ndeshje te mire ndaj nje kundershtari shume te forte dhe me nivel. ka akoma edhe ndeshje te tjera, por ne fund te kesaj ndeshje ne jemi shume te kenaqur me nje pike qe fituam. per te dyja ekipet, barazimi ishte rezultati me i drejte", u shpreh Bogdani per mediat Boshnjake pas perfundimit te takimit Shqiperi-Bosnje 1-1

Kel Naraci

busy
komente