HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Ndizet atmosfera ne prag te ndeshjes Shqiperi-Bosnje
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 20:04   pdfShtypEmail

tifo_kuq_e_zi_rrugveNe prag te ndeshjes Shqiperi-Bosnje, ne te gjithe Shqiperine eshte ndezur atmosfera. Tifozet kuqezi kane nisur lajmerimet dhe jane duke i dhene fund pergatitjeve per te perkrahur si duhet kombetaren kuqezi ne kete takim. Ne shkallet e stadiumit interesimi pritet te jete i jashtezakonshem dhe nje dite para se te luhet ky takim, biletat thuajse jane shitur per te gjitha sektoret e stadiumit. Ne kete ndeshje do te kete edhe disa grupime tifozesh nga Kosova e Maqedonia, gje qe do te beje akoma me te elektrizuar “Qemal Stafen”.

Enea Shtrepi


busy
komente