HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Analizat e te merkures, per Kuzhen pozitive
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Tetor 2010 22:46   pdfShtypEmail

josip_kuzhe1Gjate te merkures ne spitalin ushtarak ku qendron prej afro nje jave trajneri i kombetares shqipetare Josip Kuzhe, stafi mjeksor ka zhvilluar analizat e parashikuara per kroatin. Pasi jane pare rezultatet eshte arritur ne konkluzionin se gjendja shendetesore e Kuzhes eshte drejt nje permiresimi te ndjeshem dhe kjo eshte pozitive deri ne kete moment. Stafi mjeksor ka konfirmuar se hemoragjia nuk eshte perhapur dhe ky eshte nje tregues qe i ben optimist per te ardhmen.

Enea Shtrepi


busy
komente