HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zllatan Muslimovic: Bogdanin e kam mik, por na duhet fitorja!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Tetor 2010 05:05   pdfShtypEmail

euro2012_thumbLojtari i PAOK-ut per mediat vendase ka pohuar se: "Ne Tirane ne duhet fitorja shkurt dhe qarte". Po ashtu, ai tregon se nga lojtaret Shqiptare me shume njeh Bogdanin. "Kemi luajtur bashke ne Itali dhe e kam mik shume te mire. Shpesh telefonojne se bashku", theksoi ne vazhdim sulmuesi i rrezikshem i kombetares se Bosnies.  " Loja e pare zhvillohet atje (ne Tirane) dhe mbreteron nje eufori. Ata (Shqiptaret) padyshim jane te kenaqur edhe me nje pike. Por, kjo neve nuk na bene pune. Duhet te shikojme interesat tona dhe pa marre parasysh kundershtarin, te fitojme tre pike", ka mbyllur sulmuesi Boshnjak.

Sami Baqaj


busy
komente