HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Nis shitja e biletave, interesim i jashtezakonshem ne diten e pare
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Tetor 2010 22:33   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjeKa nisur gjate te martes paradite shitja e biletave per ndeshjen e 8 tetorit Shqiperi Bosnje, takim ky qe do te luhet ne oren 20:30 ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”. FSHF ka nxjerre ne shitje biletat per tifozet shqipetar ne te gjithe vendin. Ndryshe nga e kaluara, kreret me te larte te FSHF-se kane vendosur te mos i nxjerrin ne shitje ne biletari por ne cdo pike te “Wester Union”. Ne diten e pare te daljes ne treg te biletave, eshte vene re nje fluks i madh kerkesash dhe burime te sigurta prane FSHF-se bejne te ditur se numri i biletave te mbetura eshte i kufizuar.

Enea Shtrepi

Cmimet

Tribuna A/B 5000 leke  (te reja)

Tribuna  D2 1000 leke

Tribuna D1/D3 700 leke

Tribuna C/E 200 leke


busy
komente