HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Boshnjaket rezervojne ne FSHF 600 bileta
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Tetor 2010 22:30   pdfShtypEmail

bosnia_hercegovinaTifozet boshnjak kane mundur te rezervojne plot 600 bileta per ndeshjen e 8 tetorit qe Shqiperia do te luaje me Bosnje Hercegovinen. FSHF ka konfirmuar nje lajm te tille dhe ka nisur prej disa ditesh komunikimin me forcat e rendit per ti siguruar tifozerise mike sigurine e duhur. Tifozet boshnjak do te futen ne sektorin D3.

Enea Shtrepi


busy
komente