HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Kombetarja te marten miqesore me Olimpikun
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Tetor 2010 22:31   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseSkuadra perfaqesuese do te zhvilloje te marten pasdite nje ndeshje miqesore me modestet e Olimpikut. Kuqezinjte do te zhvillojne kete prove gjenerale, test i cili eshte kthyer tashme ne tradite para ndeshjeve vendimtare. Ne kete miqesore qe do te luhet ne qytetin e Kavajes, stafi mjeksor do te kete mundesi te shohe nga afer formen aktuale te lojtareve per te pergatitur me pas si duhet sfiden e 8 tetorit me Bosnje Hercegovinen.

Enea Shtrepi


busy
komente