HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kapiteni Skela viziton ne spital Kuzhen
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 02 Tetor 2010 21:53   pdfShtypEmail

ervin_skelaKapiteni i perfaqesueses shqipetare Ervin Skela ka mberritur sot ne Tirane dhe menjehere eshte drejtuar per ne spitalin ku qendron i shtruar trajneri Josip Kuzhe. Skela per kete arsye ka udhetuar me shpejt se lojtaret e tjere te kombetares drejt kryeqytetit per ti qendruar prane teknikut kroat qe vijon te qendroje ne regjim shtrati edhe pse gjendja e tij shendetesore eshte permiresuar ndjeshem.

Enea Shtrepi


busy
komente