HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012 / Lorik Cana: Me kujdes per te marre tre piket!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 06 Shtator 2010 15:18   pdfShtypEmail

lorik_canaNjeri prej lojtareve me te rendesishem te kombetares se Shqiperise, mbrojtesi i Gallatasaray Lorik Cana ndihet optimist pernje fitore ne takimin e rradhes kualifikue me Luksemburgun, por kerkon kujdes nga skuadra. " Duhet te tregojme kujdes ndaj Luksemburgut pasi eshte skuader qe mbrohet shume dhe luan e terhequr. Une mendoj qe dhe ndeshjet miqesore qe kemi zhvilluar me ekipe si Luksemburgu, qe jane te  te tipit Andora e ndonje tjeter do te na ndihmoj per ndehsjen e neserme per te dalur me sukses. Ne duhet ta fitojme kete ndeshje dhe jam optimist se skuadra do te tregoje vlerat e saj per te arritur nje rezultat pozitiv", perfundoi prononcimin e tij mbrojtesi Lorik Cana

Klevis Bejkolli


busy
komente