HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Gjyqtar nga Sllovakia per Shqiperi-Luksenburg
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Shtator 2010 22:16   pdfShtypEmail

gjyqtare_treDo te jete nje treshe gjyqtaresh nga Sllovakia ne takimin Shqiperi-Luksenburg. Kryesori Richard Trutz eshte nje albiter me pak eksperience ne arenen nderkombetare. Ky i fundit nuk ka drejtuar asnjehere as Shqiperine dhe as Luksemburgun, madje as klubet respektive ne arenen nderkombetare.

Enea Shtrepi


busy
komente