HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012 / Kombetarja stervitet ne Kavaje
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Shtator 2010 19:44   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitjeMbas kthimit nga Rumania skuadra kombetare zhvilloi sot seancen e pare stervitore ne stadiumin “Besa” te Kavajes. Ne oren 18:00 ka nisur stervitja e cila ka zgjatur reth 70 minuta. Gjate kesaj séance jane zhvilluar ushtrime te lehte si vrap, shtrydhje, kuadrat dhe me pas nje mini-ndeshje 30 minuteshe mes ekipit. Si trajneri Kuzhe ashtu edhe lojtaret jane dukur teper te kenaqur me kushtet e gjetura ne Kavaje. Duhet theksuar se séance e sotme ka kaluar mes humorit dhe optimizmit. Edhe diten e hene kombetrja do te stervitet ne stadiumin “Besa”.

Andi Kodra

busy
komente