HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012 / Shqiperia e plote, formacioni i pakonkluduar
nga AlbaniaSoccer   E premte, 03 Shtator 2010 00:05   pdfShtypEmail
josip_kuzheNuk ka asnje lojtare te demtuar dhe te gjithe kuqezinjte do te jene ne dispozicon te kroatit Josip Kuzhe. Trajneri i perfaqesueses, ende nuk ka vendosur zyrtarisht formacionin, por sipas gjasave Duro mund te luaje ne fushe nga minuta e pare. Kjo do te thote Salihi ne stol. Kuzhe ka projektuar dy formacione te mundshme dhe vetem neser perpara ndeshjes do te vendose se si do te luaje skuadra e tij
Ja formacioni i mundshem

Beqaj
Dallku, Cana, Curri, Vangjeli
Lila, Bulku
Duro (Salihi), Skela, Agolli
Bogdani

Enea Shtrepi


busy
komente