HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/Kombetarja Shqipetare akomodohet ne hotel "Ceahlul"
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 02 Shtator 2010 21:26   pdfShtypEmail
Kombetarja-e-ShqiperiseKombetarja Shqipetare eshte nisur diten e sotme ne oren 9:30 nga aeroporti "Nene Tereza" drejt Rumanise. Mberritja ne Rumani ka qene rreth ores 12:15 (sipas ores Rumune e cila eshte 60-min para ores Shqipetare) dhe kuqezinjte jane akomoduar ne hotel "Ceahlul". Pasdite ata do te zhvillojne e nje seance stervitore ne stadiumin ku do luhet ndeshja.

Kel Naraci

busy
komente