HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Jahmir Hyka kalon tek Panionios i Athines!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Gusht 2010 19:34   pdfShtypEmail
hyka_mainz_414803599Lojtari i kombetares se Shqiperise Jahmir Hyka perfundimisht eshte larguar nga skuadra e Mainz 05 dhe ka kaluar ne Greqi tek skuadra e Panionios. Kishte disa jave qe flitej per nje transferim te mundshem te mesfushorit shqiptar dhe gjithcka ka perfunduar me levizjen e tij drejt klubit me te vjeter grek. Akoma nuk jane bere te qarta detajet e plota te levizjes.

Kel Naraci

busy
komente