HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gjergj Muzaka: Stervitja intensive me ka ndihmuar
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Gusht 2010 00:50   pdfShtypEmail
gjergji_muzakaMesfushori i Dinamos Gjergji Muzaka zhvilloi nje ndeshje shume te mire dhe ishte nje nga lojtaret me te mire per Shqiperine, loja e te cilit u vleresua jo vetem nga bashkelojtaret por edhe nga trajneri Kuzhe. "Me behet qejfi qe zhvillova nje ndeshje te mire. Une jam ndier shume mire gjate ketyre diteve qe u grumbullova me kombetaren. Pergatitorja me Dinamon, ndeshjet miqesore qe kemi zhvilluar me shume ekipe te forta e me emer si dhe takimet kualifikuese ne Champions League me kane ndihmuar shume. Falenderoj trajnerin per besimin dhe shoket e ekipit per mbeshtetjen", perfundoi biseden e tij pas ndeshjes mesfushori Gjergj Muzaka .

Kel Naraçi

busy
komente