HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Ahmet Jonuzi thyen doren, mbetet jashte miqesores!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Gusht 2010 15:27   pdfShtypEmail
ahmet_jonuziSulmuesi shqiptar qe luan ne kampionatin Ukrahinas me Vorsklen nuk do mund te beje dot debutimin me fanellen e kombetares as ne miqesoren e 11-Gushtit perball Uzbekistanit. Thyerja e dores e pesuar ne kampionatin Ukrahinas ka bere qe ai te mos jete prezent ne kete ndeshje. Trajneri Josip Kuzhe e kishte grumbulluar edhe per dy ndeshjet e kaluara miqesore me Malin e Zi dhe Andoren, por pa e aktivizuar asnje minute. Kjo miqesore ishte nje mundesi e mire per te luajtur minutat e para kuq e zi, por demtimi nuk ja lejon dicka te tille.

Dardanoz Zhilivoda


busy
komente