HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Elis Bakaj ne prove te gjermanet e Hanoverit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 19 Korrik 2010 22:45   pdfShtypEmail

elis_bakajElis Bakaj ka udhetuar drejt Austrise per tu bashkuar me skuadren e Hanoverit. Sulmuesi i Dinamos do te zhvilloje nje prove disa ditore me skuadren gjermane qe per momentin po zhvillon fazen pergatitore. Futbollisti i kombetares Altin Lala eshte bere shkas qe Bakaj te afrohet te Hanoveri por tani do te jete stafi teknik i skuadres gjermane qe do te vendose per te ardhmen e lojtarit shqipetar. Bakaj do te mungoje ne ndeshjen qe Dinamo do te luaje neser kunder Sheriff Tiraspolit per Ligen e Kampioneve, pasi ne ndeshjen e pare u ndeshkua me karton te kuq.

Enea Shtrepi


busy
komente