HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ujkani tek Palermo apo Novara? Sot ne darke vendoset!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 13 Korrik 2010 13:31   pdfShtypEmail

sajmir_ujkani2Drejtuesit e Palermos dhe Novaras do te takohen sot ne mbremje ne nje darke pune. Ne kete takim do te flitet per te ardhmen e tre lojtare dhe njeri prej tyre eshte dhe portiere i kombetares shqipetare Samir Ujkani, i cili me shume mundesi do te vazhdoje te ruaje kuadratin e portes se Novares. Vetem pas ketij takimi do te mesohet dhe fati i tij per sezonin e ri.

Kel Naraci


busy
komente