HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Shqiperia ne 11 gusht do te luaje kunder Uzbekistanit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Qershor 2010 22:30   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseKombetarja shqipetare ka mundur te gjeje nje kundershtar per te luajtur nje takim miqesor ne daten 11 gusht. Kuqezinjte do te presin Uzbekistanin per te zhvilluar kete miqesore, por edhe pse eshte zyrtarizuar nga FSHF-ja, ende nuk dihet se ku do te luhet ky takim. Aktualisht mardheniet e institucionit me te larte te futbollit me drejtuesit e stadiumit Qemal Stafa jane disi te acaruara dhe duhet pritur si do te vijoje kjo histori ne ditet ne vijim. Mbetet si alternative stadiumi Niko Dovana i Durresit por Loro Borici ne Shkoder.

Enea Shtrepi


busy
komente