HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shqiperia mund te gjobitet 30000 Franga
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Shtator 2009 02:31   pdfShtypEmail

swiss_franc_logoPas takimit Shqiperi-Danimarke qe perfundoi 1-1, ne fushen e blerte te Stadiumit u turren shume femije dhe njerez te pa akorduar, dicka qe eshte ne kundershtim me rregullat e UEFA-s dhe FIFA-s. Per kete arsye eshte mesuar nga Vezhguesi i takimit se Shqiperia ka shume gjasa qe te denohet me gjobe e cila mund te kapi shifren deri ne 30000 Franga.

Klevis Bejkolli


busy
komente