HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Hamdi Salihi drejt Monakos!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Qershor 2010 13:27   pdfShtypEmail

hamdi_salihi_against_ried_thumbEkipi francez i Monakos eshte ne tratativa me skuadran ruse te CSKA per trasferimin e sulmuesit Maâzou Moussa, por akoma nuk eshte arritur nje marreveshje midis dy klubeve. Drejtuesit e skuadres se principates ne mos arritje te nje marreveshje me skuadren ruse atehere kane gatin pisten Salihi. Shkodrani ka lene pershtypje te mira tek drejtuesit e ekipit bardh e kuq.

Kel Naraci


busy
komente