HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja ka nisur sot pergatitjet per miqesoren me Andoren
nga AlbaniaSoccer   E premte, 28 Maj 2010 21:26   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeKombetarja kuqezi ka rinisur sot grumbullimin dhe pergatitjet per ndeshjen e rradhes miqesore kunder Andores. Trajneri Josip Kuzhe ka vendosur te lere pushim pese titullar te cilet kane nisur para te tjereve ditet e pushimeve. Sot ne mesdite, kuqezinjte kane zhvilluar seancen e pare stervitore qe pas kthimit nga Mali I Zi. Kuzhe ka nisur te mendoje per formacionin qe do ta nise nga minuta e pare ne miqesoren e te merkures dhe mendohet qe ne kete takim te aktivizohen te gjithe lojtaret e rinj qe nuk kane pasur mundesi te luajne ne takimet e meparshme.

Enea Shtrepi


busy
komente