HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Cana: Me Kuzhen po ndertojme nje Shqiperi te madhe!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 25 Maj 2010 22:45   pdfShtypEmail
lorik_cana_kuqezi“Kemi nje raport te shkelqyer me trajnerin. Eshte e e veshtire te ngresh ne nivele te larta nje skuader si Shqiperia. Duhet pune, mund dhe shume kohe per ta bere kete si duhet. Sonte gjej rastin te falenderoj trajnerin Kuzhe por dhe tifozerine e zjarrte qe na ka perkrahur gjate gjithe ndeshjes. Gjithashtu loja e mire ishte merite e te gjithe ekipit. Neqoftese do duam te ndertojme nje skuader te forte, duhet ta bejme kete duke e nisur nga mbrojtja. Kemi mesuar te organizojme si duhet te gjitha repartet. Kjo me ben optimist per te ardhmen. Na duhet te behemi nje skuader e veshtire per tu mundur, e me pas kualitet mund te bejne diferencen. E pate qe Salihi ja doli ta bente kete me golin qe realizoi sonte”, eshte shprehur Lorik Cana.

busy
komente