HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kristi Vangjeli: Shpresoj te luaj me Andoren
nga AlbaniaSoccer   E martë, 25 Maj 2010 19:19   pdfShtypEmail

kristi_vangjeli_para_maltes1_577037682Mbrojtesi kombetares Shqipetare Kristi Vangjeli qe aktivizohet ne kampionatin grek me Arisin ka folur vetem disa minuta para fillimit te miqesores me Malin e Zi.

“Nuk mund te luaj ne kete ndeshje pasi nuk kam rikuperuar ende demtimin, por shpresoj te jem ne ndeshjen me Andoren. Jam duke punuar intensivisht me stafin mjekesor. Skuadra duhet te japi me te miren ne kete ndeshje megjithese eshte fund sezoni dhe shumica e lojtareve jane te lodhur. Shpresoj qe te arrijme nje rezultat sa me te mire”.

Kel Naraci


busy
komente