HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana: Mali Zi ka skuader me te mire se e jona
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 24 Maj 2010 17:11   pdfShtypEmail

lorik_canaLorik Cana para nisjes per ne Mal te Zi ka folur dhe per ekipin kundershtar.

“Mali Zi ka nje ekip me te mire se i yni. Ka ne perberje lojtar mjafte cilesore qe luajne me skuadra te njohura ne Europe. Ne do shkojme per te zhvilluar lojen tone dhe pse jo dhe per te fituar. Ky do jete nje test shume i rendesishem per ne para fillimit te eleminatoreve te Kampionatit Europian”.

Altin Ngjela


busy
komente