HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 07 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Masa te larta sigurie per miqesoren ne Mal te Zi
nga AlbaniaSoccer   E diel, 23 Maj 2010 23:08   pdfShtypEmail

Tifoz_kuq_e_ziNdeshja miqesore mes Malit te Zi dhe Shqiperise ka nxehur disi me shume se c’duhet atmosferen mes dy tifozerive. Duke marre shkas nga kjo dhe nga informacionet e publikuara ne mediat e dy shteteve ne ditet e fundit, forca te shumta policore jane mobilizuar ne kryeqytetin malazez. Ne stadiumin e Podgorices do te kete nje numer te madh policesh dhe forcash speciale te cilat do te bejne ndarjen mes dy tifozerive.

Enea Shtrepi


busy
komente