HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana: Dy ndeshje shume te rendesishme per ne
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 22 Maj 2010 23:05   pdfShtypEmail

Kapiteni i Sanderlanlorik_cana_5dit, Lorik Cana ka deklaruar se :

“Dy ndeshjet miqesore si me Malin e Zi dhe me Andoren jane shume te rendesishme per skuadren. Ato do na ndihmojne sadopak para fillimit te eleminatoreve te Kampionatit Europian qe fillojne shume shpejt qe ne muajin Shtator. Ne do japim me te miren per te kenaqur dhe tifozet tane te zjarrte”.

Kel Naraci


busy
komente