HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana, neser viziton burgun e Vaqarrit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 21 Maj 2010 22:17   pdfShtypEmail

lorik_canaFutbollisti Lorik Cana neser do te jete i pranishem ne burgun e Vaqarrit. Si nje ambasador i UNICEF-it, ne Shqiperi dhe Kosove ai do te takoje te burgosurit dhe te miturit qe jane nen kujdesin e kesaj organizate. Kapiteni kuqezi do te jete rreth ores 14:00 ne ambjentet e burgut ku do te beje foto me te burgosurit si dhe do te shperndaje dhe fanella te kombetares.


busy
komente