HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja neser stervitje ne oren 10:30 ne stadiumin “Niko Dovana”
nga AlbaniaSoccer   E premte, 21 Maj 2010 21:49   pdfShtypEmail

Stadiumi_niko_dovanaKombetarja shqipetare neser do te zhvilloje vetem nje seance stervitore. Trajneri Kuzhe ka menduar qe seancen stervitore ta zhvilloje ne oren 10:30 ne stadiumin e Durresit “Niko Dovana” dhe pas kesaj stervitje lojtaret do te lihen te lire deri ne oren 24:00. Pas kesaj ore ata duhet te kthehen ne hotel dhe te dielen do te vazhdoje grumbullimi normalisht.

Altin Ngjela


busy
komente