HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja fiton 4-0 miqesoren me U-19
nga AlbaniaSoccer   E premte, 21 Maj 2010 20:18   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeKombetarja kuqezi ne kuader te pergatitjeve per miqesoren me Malin e Zi, ka zhvilluar sot pasdite nje ndeshje kontrolli kunder kombetares U-19. Ne kete takim trajneri Josip Kuzhe ka provuar te gjithe lojtaret qe mund ta nisin titullar kunder malazezeve dhe kjo ndeshje ka perfunduar me rezultatin 4-0.  Golat mbajne firmen e Salihit, Liles, Veliajt dhe Kapllanit. Ky takim miqesor eshte zhvilluar ne stadiumin e Luzit dhe kroati i kombetares shqipetare ka ngelur i kenaqur nga ky test kontrolli.

Enea Shtrepi


busy
komente