HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe fton Xhihanin ne kombetare
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 06 Maj 2010 22:02   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri i ekipit kombetar Josip Kuzhe ka bere nje levizje surprizuese. Ka zgjedhur te ftoje ne kombetare sulmuesin Parid Xhihani qe aktivizohet ne Ukraine te skuadra e Zorias. Xhihani ka treguar nje forme mjaft te mire dhe ka gjetur shpesh here golin, e kjo ka bindur kroatin. Kuzhe ka zgjedhur te testoje sulmuesin kavajas, ne dy takimet miqesore qe Shqiperia do te luaj kunder Malit te Zi dhe Andores.

Enea Shtrepi


busy
komente