HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe ne Itali per te pare sulmuesin Edgar Cani
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 01 Maj 2010 20:42   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri kombetares Shqiptare, Josip Kuzhe ka udhetuar drejt Italise per te qene i pranishem ne ndeshjen Piacenca-Vicenca per te ndjekur nga afer shtatlartin e sulmit Edgar Cani. Sulmuesi eshte ende ne dileme per te zgjedhur ndermjet kombetares Shqiptare apo asaj Italiane. Nje ftese nga vete trajneri kombetares do te ishte shume tunduese per Canin qe ndoshta mund te luaje me kombetaren Shqiptare.

Kel Naraci

busy
komente