HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Besian Idrizaj gati per kombetaren kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 29 Prill 2010 13:00   pdfShtypEmail

Besian_Idrizaj_2Drejtuesit me te larte ne FSHF do te zhvillojne sot nje mbledhje per te diskutuar ne lidhje me emrat e mundshem te lojtareve kantidat qe do te afrohen ne kombetaren kuqezi. Besian Idrizaj do te jete kryefjala e ketij diskutimi pasi Kuzhe ka dhene miratimin e tij qe ky lojtar te jete pjese e lojtareve te grumbulluar per dy miqesoret e rradhes kunder Malit te Zi dhe Andores. Idrizaj ka qene me pare pjese e skuadres se Liverpulit ndersa aktualisht luan ne kategorine e dyte angleze me Suansi Sitin. 22-vjecari eshte nje lojtar i talentuar dhe kjo gje nuk i ka shpetuar pa e vene re edhe teknikut kroat Josip Kuzhe qe ka kerkuar ta kete ne dispozicon per ta testuar ne miqesoret e fund majit dhe fillim qershorit.

 

Enea Shtrepi


busy
komente