HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shqipëria fiton me kombëtaren U-19
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 20:46   pdfShtypEmail

Sshqiperia_feston_golkuadra kombëtare Shqiptare ka fituar miqësoren e sotme të zhvilluar sot në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit të Durrësit.Djemtë e trajnerit Kuze kanë shënuar plot katër herë në portën e kombëtares U-19. Një dygolësh i Skelës i cili ende pa skuadër tregon një formë të mirë në ekipin kombëtar. Dy golat e tjerë janë shënuar nga shtatlartët e sulmit Bogdani dhe Kapllani. Trajneri Kuze ka preferuar në portë që nga minuta e parë portierin e Navaros, Sajmir Ujkani i cili mund ta filloj ndeshjen me Danimarkën si titullar.

Altin Ngjela


busy
komente