HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Komiteti Ekzekutiv, neser percaktohet zv/presidenti I FSHF-se!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 18 Mars 2010 05:39   pdfShtypEmail
fshf_logoKomiteti ekzekutiv i zgjedhur ne asamblene e 9 marsit, do te mblidhet neser per here te pare per te zhvilluar nje mbledhje ku kryefjala do te jete percaktimi I zv/presidentit te FSHF-se. Gjithashtu ne kete mbledhje, presidenti Armando Duka do te propozoje emrin e sekretarit te FSHF-se, qe me pas do te marre ose jo miratimin e KE-se.

Enea Shtrepi

busy
komente