HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 07 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Rudi Vata: Me genjyen, turpi i takon atyre!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Mars 2010 22:53   pdfShtypEmail
rudi_vata_thumbPasi ka perfunduar numerimi i votave, njeri prej tre kantidateve per president ne FSHF, ish futbollisti i kombetares Rudi Vata, eshte shprehur i zhgenjyer nga fakti se ka marre vetem nje vote pasi i kishin premtuar dicka ndryshe. "Me kishin premtuar 13 vota, ata qe une i kisha miq dhe kishin te drejte vote ne kete asamble por te gjithe e pame qe ndodhi e kunderta. Nuk e di se me cfare fytyre do me dalin perpara. Turpi i takon atyre jo mua. Une pranoj humbjen pasi nje gare e ka dhe kete rezultat. Jeta vazhdon", eshte shprehur Rudi Vata.

Enea Shtrepi


busy
komente