HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Fillon grumbullimi !
nga AlbaniaSoccer   E diel, 28 Shkurt 2010 08:13   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeKa filluar sot  grumbullimi i ekipit kombetar A per pergatitjen e ndeshjes miqesore            Shqiperi-Irlande e Veriut.
Lojtaret e grumbulluar te cilet ishin te pranishem ne stervitjen e pare jane: Vila,Bakaj;Muzaka;Lila;Bulku.
Stervitja ishte pergjithesisht me pergatitje taktike individuale te lojtareve.
 
Stervitja e pare u zhvillua ne aneksin e ri te stadiumit Niko Dovana, me bar artificial.
Neser  stervitja e radhes do te zhvillohet  ne oren 16.30.


Programi stervitor per ditet ne vijim:

1 Mars:    ora 10:00 - ora 16:00 ne stadiumin Niko Dovana
2 Mars:    ora 16:00 ne stadiumin Niko Dovana
 
Neser ne oren 18.00 do behet nisja nga Stadiumi Qemal Stafa e pjeses tjeter te ekipti qe mberrijne me date 28 shkurt.


busy
komente