HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ditmar Bici: Loje terheqese, jam i kenaqur qe ndodhem ketu!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 18 Shkurt 2010 00:12   pdfShtypEmail

ditmar_bici_kombetarjaMbrojtesi i perfaqesueses se Shqiperise Ditmar bici ishte shume i kenaqur qe ndodhej ne Kosove dhe te perjetonte kete moment. “Fillimisht, deshiroj  që Kosovës t’i uroj dyvjetorin e pavarësisë. Është kënaqësi të luash në Kosovë. Loja ka qenë e kënaqshme, Ka mundur të jete edhe me e mirë, por edhe kushtet ishin të vështira. Jam i kënaqur më atë që treguam”, perfundoi prononcimine  tij mbrojtesi Shqiptar.

Fatmir Bytyçi


busy
komente