HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore / Kosove - Shqiperi, shtyhet Kupa !
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Janar 2010 18:35   pdfShtypEmail
kosove_shqiperi_tifoza_thumbMe rastin e vitit te dyte te Pavaresises se Kosoves, me daten 17 Shkurt 2010 ne Prishtine do te zhvillohet nje takim miqesor midis perfaqesueses se Shqiperise dhe asaj te Kosoves. Per kete arsye ndeshjet e Kupes se Shqiperise jane shtyre per nje jave me pas duke patur parasysh qe me daten 3 Shkurt do te zhvillohet edhe takimi midis Flamurtarit dhe Beses qe do te riluhet, pas vendimit te marre nga Disiplinori.

Enea Shtrepi

busy
komente