HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe, ndjek takimin Shkumbini-Vllaznia!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Janar 2010 14:06   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i ekipit Kombetar, Kroati Josip Kuzhe ndjek nga afer ndeshjen Shkumbini-Vllaznia. Ai eshte i pranishem ne fushen sportive te Peqinit. Nje mundesi e mire per te pare nga afer talentin e Vllaznise, sulmuesin Bekim Bala si dhe portierin Ilion Lika i cili eshte nje pretendent per porten kuqezi.

Klevis Bejkolli

busy
komente